Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak właczyć serwer na plikach grayst/almantia by Teez'ik


Teez'ik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

wiele osób ma problemy z uruchomieniem plików almanti/grayst'a

zadają głupie pytania itd itp.

 

 

Więc teraz przedstawię jak dobrze uruchomić wszystko żeby działało .

 

Wszystko Czego nam Trzeba:

 

Klient Grayst:

http://uploaded.net/file/4s45xj0o 

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/url/cb33fc463b5788a31edc1f83c813acac859ccf3e48157b10a4d646267694924a/analysis/ 

Klient Almantia:

http://ul.to/yu7o70lq
https://www.virustotal.com/pl/url/4d00bbe88e6adbf20d4c3a0dc412d1e3e60b05e8058012fca871c4a4a911544c/analysis/

UnPaker Klient

http://ul.to/07wl75ro 
https://www.virustotal.com/pl/url/149ae8646dc9deac5f4ae4dca69aa7279419fc93e72eab785d1e361b2e7cef90/analysis/ 

Rozpakwana Binka Almantia

http://ul.to/i6m7belw
https://www.virustotal.com/pl/url/599fcf24183c366cbcf9fa02688413ff9f459f70eda98f48d884329f8dfe9ff3/analysis/

Strona WWW Grayst (Dla Chętnych)

PSD W ŚRODKU!

(podziekujcie ART)

52707180186732946130.png

http://uploaded.net/file/l94lvcbs
https://www.virustotal.com/pl/url/96e133af7d9a6a4959c7e8fcb40303f3d4bdffe90a5a8dd64b1b849ba5bdf020/analysis/

i Teraz tak :

 

Zrobię poprawkę plików i wam wstawię

 

Będzie wersja na hamachi i na Dedyka Poprawiona ze odraz będzie hulać.

 

(ale to pliki)

 

 

Jak Poprawnie Zrobić z Clientem??

 

 

1. Pobieramy Wszystko a dokładnie: UnPaker , Rozpakowaną binke , Client Almantia,Grayst.

2. Rozpakowywujemy Clienta Grayst i Almanti

3. Teraz gdy mamy 2 Client obok siebie rozpakowane wchodzimy do Clienta almanti usuwwamy:

Almantia.exe , metin2.bin

4. Teraz Naciskamy CTRL+A

5. Teraz Naciskamy CTRL+C

6. Teraz przecohdzimy tam bedzie mamy rozpakowanego clienta Grayst

7. Naciskamy CTRL+V

8 Potem powinny się takie okienka z nadklejeniem Wciskamy wszystko zeby zamieniło .

9 Dobra mamy prawie już skonczne teraz mamy: Rozpakowaną binkę almanti

10 . Wypakowujemy z rar'a

11. Teraz Te pliki co wypakowalismy wklejamy do grayst'a (clienta)

12. Rozpakowywujemy Unpaker

13, wchodzimy w client'a grayst'a w folder pack

14. Bierzemy sobie root'y

15. rozpakowywujemy root'y

16. otwieramy notepadem zaznaczamy IP i zmieniamy je na nasze .

17. Nazwe serwera tez na wasza.

18 Pakujemy .

19 Nadklejamy .

20. Gotowe .

 

Teraz was troszkę uswiadomie o Budowie Clienta Grayst'a

 

1. Gdzie znajdują się M1 ?

w Folderze Pack/patch5

2. Gdzie znajdują sie pc2/pc1.eix/epk

w npc2/npc

3. gdzie znajduja się npc?

w pc2/pc

4. Gdzie jest INDEX??

Index znajduję sie z któryś z plików p.eix/epk

 

Jak coś zadajcie pytania odpowiem .

 

 

Po Stronie Serwera jak zaktualizuje pliki zeby wszystko dzialało na styk to wam podrzuce max do 3-2h

Opublikowano

Tego szukałem Thx like dla ciebie

Dlaczego tu nie ma jak zainstalowac plików?

autor napisał, że będzie do 2-3h

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Serio o.O Czemu tego jeszcze nie zamknęli?

Jest kilkanaście tematów jak założyć serwer hamachi/dedyk,

a to nie różni się niczym, no oprócz gorszego opisu.

Opublikowano

Dzięki szukałem tego. A jeszcze mam pytanie. Jak dodać stronę na Hamachi da się w ogóle?

Jeżeli Ci pomogłem. Kliknij 1387468256-U352037.png, Dzięki :)

Opublikowano

Proszę kogoś kto by mi pomógł powiedzieć jak wgrać i ustawić strone Grayst aby mi działała moje gg : 40960402

proszę o pomoc

yt1f.png


Opublikowano

wszystko u mnie wpozątku jest tylko prosze was zmiencie hosting zostawiam like

 

 

Wyjasnij mi jak działa unpaker.?

Saints Rowsaints_row_3-wide.jpgSaints Row



The Third

Opublikowano

Tezik - Jak mozesz to wez opisz dokladna konfi pod stronke poniewaz jest masa bledow ktore nalezy poprawic , np po rejestracji jest taki blad:

 

Fatal error: Call to undefined method DateTime::getTimestamp() in /users/strona/www/strona.org/includes/class.Account.php on line 430

 

Kolejno nie dziala zaden ranking tak samo. Rejestracje tez trzeba naprawic na poczatku:/ LoL.

 

Wogole nie mozna wbic do panelu postaci:/ Wiec moze bedziesz tak laskaw i opiszesz strone. O ile oczywiscie wiesz jak to naprawic. Hmm?

 

 

Edit: Dobra juz sobie poradzilem:/ Nie moge cos poprawic rankingu... Ciekwe ile jeszcze bedzie bledow...

 

Edit: Dobra wszystko dziala doskonale. Poprawilem sobie, dzieki za stronke. Zostawiam like :P

sygnatura.png


Opublikowano

Pojawił się nowy błąd używałem wszstkich pakerów ale nie moge rozpakowac ROOT wyskakuje mi invalid magic i sie wyłancza a folderu z rootami nie ma tyko root.xml Pomoże ktos ?..?

Saints Rowsaints_row_3-wide.jpgSaints Row



The Third

Opublikowano

kiedy będą dostępne pliki 1.1 ?

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

Pojawił się nowy błąd używałem wszstkich pakerów ale nie moge rozpakowac ROOT wyskakuje mi invalid magic i sie wyłancza a folderu z rootami nie ma tyko root.xml Pomoże ktos ?..?

pomoże ktos kur... czy nie?

Saints Rowsaints_row_3-wide.jpgSaints Row



The Third

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...